🚀 Неймовірна новина від наших математиків!

🤓 За ініціативи пані декана Механіко-математичного факультету Оксани Безущак українське студентство й цьогоріч матиме можливість слухати курси запрошених лекторів, які стали справжньою математичною родзинкою минулого року!

⚡️ Отож, друзі, тепер таку нагоду мають не лише студенти-математики #ТвійКНУ, а й усі охочі здобувачі математичних факультетів університетів України!

👉 Курс запрошених лекторів триватиме упродовж першого семестру поточного 2023-2024 навчального року. Можна відвідувати лекції вільним слухачем або ж долучатися і до практичних занять, скласти іспит і отримати сертифікат.

👨‍🎓 Курс «Алгебра і теорія чисел (теорія груп)» для студентів другого курсу від Юхима Зельманова, філдсівського лавреата, професора Каліфорнійського університету м. Сан-Дієго, США, почесного доктора #Університет1834.

👨‍🎓 Курс «Високорозмірна ймовірність та аналіз даних» для студентів третього курсу й старших від Романа Вершиніна, професора математики в Університеті Каліфорнії, Ірвайн, США, співдиректора Центру алгоритмів, комбінаторики й оптимізації, володаря Міжнародної нагороди Асоціації американських видавців PROSE Award for Excellence in Physical Sciences & Mathematics за книгу «High dimensional probability. An introduction with applications in Data Science».

👨‍🎓 Курс «Лінійна алгебра» для студентів першого курсу від В’ячеслава Футорного, академіка Бразильської Академії Наук, професора Університету Сан-Паулу, Бразилія.

👨‍🎓 Курс «Алгоритмічний трейдинг і створення ринку (Algorithmic Trading and Market Making)» для студентів-магістрів, а також усіх охочий долучитися до механізмів створення та функціонування фінансових ринків від Яна Облойя, професора Математичного інституту Оксфордського університету.

Поспішіть зареєструватися ⤵️

Author