UGEN активно продовжує створювати можливості для кар’єрного майбутнього молоді у різних напрямах.

Уже в жовтні запускаємо новий проект для студентів та випускників-спеціалістів IT-сфери — IT Career Challenge від UGEN.

IT Career Challenge від UGEN – це 8 компаній, які готові надати студентам найактуальніші навички для їхнього майбутнього працевлаштування у IT-компаніях: SoftServe, MobiDev, Renesas Electronics, Deloitte, ELEKS, lifecell, appflame, Infopulse.

План заходу:

—  8 днів тренінгів воркшопів та кодування в реальному часі, щоб познайомити учасників з актуальними технологіями й професіями;

—  кар’єрні консультації від компаній, які дозволять учасниками затестити своє резюме всього за 20 хвилин;

—  іменний сертифікат про проходження інтенсиву та подарунки від компаній

Коли: 9-17 жовтня

Де: ZOOM

Безкоштовно