СТУДЕНТСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ ФАКУЛЬТЕТУ


Студентський парламент факультету — вищий виконавчий орган студентського самоврядування в межах факультету інформаційних технологій.

Студентський парламент складається з наступних структурних одиниць:

1. Інформаційний департамент
2. Технічний департамент
3. Фінансовий департамент
4. Департамент зовнішніх зв’язків та науки
5. Культурний департамент
5. Департамент спорту та кіберспорту
6. Секретаріат
7. Юридичний департамент

Президія Студентського парламенту:

Голова СПФІТ — Рєзнікова Анна
Перший заступник Голови СПФІТ (за сумісництвом Координатор Студентського кураторства СПФІТ) — Рожков Ярослав
Заступник Голови СПФІТ — Пантьо Іванка
Секретар СПФІТ — Бутенко Костянтин

Інформаційний департамент

Що таке інформаційний департамент? Це команда людей, які завжди в курсі. Усе, що відбувається на факультеті та в університеті, проходить через нас. Ми розкажемо і покажемо останні новини, найближчі анонси і цікаві факти.
Яка наша мета? Тримати в курсі не лише вузьку частинку людей, а й усе студенство.

Технічний департамент

Що таке технічний департамент? Це команда серйозних і цілеспрямованих людей, які працюють на результат. Наша робота є дуже відповідальною, бо ми ─ підтримка всіх інших департаментів СП. Ми займаємось технічним забезпеченням проведення урочистих заходів, а також пропонуємо будь-яку технічну допомогу всім, хто того потребує.
Яка наша мета? Монтувати, обробляти, забезпечувати звуком і світлом, аби жодна цікавинка не пройшла повз студенство.

Фінансовий департамент

Що таке фінансовий департамент? Це команда активних і цілеспрямованих людей, які працюють на результат. Наша робота відповідальна, але дуже цікава, навіть дещо творча. Ми займаємось пошуком постійних або тимчасових партнерів, домовляємося з ними про зручні умови співпраці для обох сторін.
Яка наша мета? Зробити так, щоб діяльність Студпарламенту ніколи не призупинялась через фінансову складову.

Департамент зовнішніх зв’язків та науки

Що таке департамент зовнішніх зв’язків? Це місце, де молоді та ініціативні студенти допомагають своїм ровесникам брати не лише активну участь в житті університету, а й розширювати свої горизонти шляхом співпраці із компаніями та університетами в Україні та за кордоном.
Яка наша мета? Організовувати різноманітні зустрічі з цікавими людьми, а також шукати методи налагодження міжнародних зв’язків.

Культурний департамент

Що таке культурний департамент? Це команда людей, які перш за все люблять весело і з користю проводити час, а також хочуть, щоб решта студентів мала що згадати про часи перебування в стінах Університету Шевченка. Результати роботи нашого департаменту є чи не найбільш помітними, і тому ми мусимо прикладати максимум зусиль, щоб потім пожинати плоди своєї праці. Проте, повірте, воно того варте (smiley)
Яка наша мета? Організувати дозвілля студентів нашого факультету, аби хоч іноді нагадувати їм, що життя будь-якого студента не закінчується лише підготовкою до пар.

Департамент спорту та кіберспорту

Що таке спортивний департамент? Зі спортивною складовою усе зрозуміло: світлий розум разом із гарною фізичною підготовкою роблять людину могутнішою та привабливішою. Щодо кіберспорту, то сучасні тенденції розвитку суспільства, а також специфіка нашого факультету наштовхнули голову СП на створення цього нового напрямку у студентському самоврядуванні. Ми у свою чергу будемо його просувати.
Яка наша мета? Наша ціль ─ заохотити до активного способу життя якомога більше студентів ФІТу, адже воно того варте. Окрім цього, ми збираємося займатися організацією кіберспортивних заходів, чого до нас ще ніхто не робив. Долучайся до інновацій!

Секретаріат

Що таке Секретаріат? Це підрозділ, який займається веденням всієї документації, візуальним оформленням логотипів для проектів, а також просуванням Студентського парламенту серед студентів.

Юридичний департамент

Що таке юридичний департамент? Це та структурна одиниця, що досконало володіє нормативною документацією як факультету та Університету, так і тими законами України, що пов’язані з правами та обов’язками студентів. Завжди готові допомогти у скрутній ситуації та чекають на ваші звернення!


Посилання на канал Студентського парламенту ФІТ у Telegram: https://t.me/spvanda

Сторінка в Instagram: instagram.com/fit.sp.vanda

Посилання Студентського парламенту КНУ ім. Тараса Шевченка

Профбюро